مطالب و ویدیوها صرفا نظرات مصاحبه شوندگان می باشد و تهران سربلند مسئولیتی برعهده ندارد.

بازی‌های آسیایی هانگژو۲۰۲۲/روی خط بوکس

صفحه اصلی > بوکس و ویژه جودو و بوکس : بازی‌های آسیایی هانگژو۲۰۲۲/روی خط بوکس
بازی‌های آسیایی هانگژو۲۰۲۲/روی خط بوکس

بازی‌های آسیایی هانگژو۲۰۲۲/روی خط بوکس

قرعه‌کشی رقابت‌های بوکس بازی‌های آسیایی هانگژو، عصر دیروز جمعه برگزار شد و طی آن بوکسورهای ایران، حریفان خود را شناختند. 

تهران سربلند _ مراسم قرعه‌کشی رقابت‌های بوکس بازی‌های آسیایی برگزار شد و بوکسورهای ایران حریفان خود را شناختند.رقابت‌های بوکس بازی‌های آسیایی هانگژو از دوم مهر آغاز می‌شود.
قرعه‌کشی رقابت‌های بوکس بازی‌های آسیایی هانگژو، عصر دیروز جمعه برگزار شد و طی بوکسورهای ایران، حریفان خود را شناختند. آن

این مسابقات در هفت وزن المپیکی برگزار می‌شود و نخستین مرحله گزینشی بازی‌های المپیک پاریس است. نفرات راه یافته به فینال هر وزن، جواز حضور در المپیک پاریس را کسب می‌کنند.

تیم کشورمان با پنج بوکسور و سرمربیگری حسینقلی نهرودی و مربیگری همایون امیری در این مسابقات حضور یافته است. سید روح الله حسینی رئیس فدراسیون بوکس کشورمان نیز، تیم را همراهی می‌کند.

قرعه نمایندگان ایران بدین شرح است:

۵۷ کیلوگرم: دانیال شه‌بخش‌ در گام نخست به مصاف “لی یو پنگ” از چین می‌رود. وی در صورت برتری در ادامه به مصاف برنده پاکستان و امارات می‌رود.

۶۳.۵ کیلوگرم: علی حبیبی‌نژاد، در نخستین مبارزه برابر “سین سیری” از تایلند قرار می‌گیرد و در صورت گذر از این حریف به مصاف نماینده فلسطین خواهدرفت.

۸۰ کیلوگرم: شاهین موسوی ابتدا استراحت دارد و در ادامه با “نعمت‌الله” از تاجیکستان روی رینگ خواهد رفت.

۹۲ کیلوگرم: طوفان شریفی کار خود را با “الهندا” از اردن شروع می‌کند و در صورت برتری‌ با برنده مغولستان و قزاقستان پیکار می‌کند.

۹۲+ کیلوگرم: ایمان رمضان‌پور، در اولین دیدار با “جو تائه یون” از کره‌جنوبی مبارزه می‌کند و در صورت برتری‌ با برنده هند و ویتنام روبه‌رو می‌شود.

تهران سربلند/ سردبیر: فرشید شیرکوند/ کاراته رزمی جودو تکواندو بوکس کونگ فو ووشو پرورش اندام

دیدگاهتان را بنویسید