مطالب و ویدیوها صرفا نظرات مصاحبه شوندگان می باشد و تهران سربلند مسئولیتی برعهده ندارد.

آغاز لیگ‌ برتر کاراته از اردیبهشت ۱۴۰۲

صفحه اصلی > کاراته : آغاز لیگ‌ برتر کاراته از اردیبهشت ۱۴۰۲

آغاز لیگ‌ برتر کاراته از اردیبهشت ۱۴۰۲

لیگ برتر کاراته آقایان و بانوان در دو بخش مجزا کاتا و کومیته از اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز می شود و ثبت نام تیم ها در این رقابت ها تا ۲۴ اسفند می باشد.

تهران سربلند_ مسابقات لیگ برتر کاراته به صورت مجزا در دو بخش کاتا و کومیته با عنوان جام‌ خلیج فارس از اردیبهشت سال ۱۴۰۲ آغاز می شود.
این‌ مسابقات در دو بخش دختران و پسران و در رده های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار می شود. تیم هایی که قصد شرکت در این دوره از مسابقات لیگ‌ برتر را دارند تا روز چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ مهلت دارند تا فرم اعلام آمادگی خود را به ایمیل فدراسیون کاراته به نشانی زیر ارسال کنند.
شرایط و قوانین عمومی لیگ برتر کاتا به شرح زیر است:هر تیم می تواند در هر رده سنی کاتا انفرادی حداقل یک‌ و حداکثر از دو کاتارو استفاده کند. در بخش کاتا تیمی نیز حداقل یک و حداکثر دو تیم میتواند داشته باشد. مبلغ ورودی تیم ها در لیگ کاتا ۷ میلیون تومان می باشد.
ترکیب هر تیم لیگ برتر کاتا بانوان و آقایان:کاتا انفرادی:۱. کاتا انفرادی نوجوانان (۱۴ و ۱۵ سال)۲. کاتا انفرادی جوانان (۱۶ و ۱۷ سال)۳. کاتا انفرادی بزرگسالان (۱۸ الی ۲۴ سال)کاتا تیمی:۱. کاتا تیمی نوجوانان و جوانان (۱۴ الی ۱۷ سال)۲. کاتا تیمی بزرگسالان (۱۸ الی ۲۴ سال)
شرایط و قوانین عمومی لیگ برتر کومیته به شرح زیر است:در لیگ برتر کومیته نیز هر تیم در هر رده وزنی حداقل می تواند از یک و حداکثر از دو ورزشکار استفاده کند، هر تیم کومیته شامل سه وزن جوانان و چهار وزن بزرگسالان می باشد. مبلغ ورودی تیم ها در لیگ‌ کومیته ۱۰ میلیون تومان می باشد.
ترکیب هر تیم در لیگ برتر کومیته بانوان:رده سنی جوانان (۱۶ و ۱۷ سال) اوزان ۵۳- ، ۵۹- ، ۵۹+ رده سنی بزرگسالان (۱۸ الی ۲۴ سال) اوزان ۵۰- ، ۵۵- ، ۶۱- ، ۶۱+
ترکیب هر تیم در لیگ برتر کومیته آقایان:رده سنی جوانان (۱۶ و ۱۷ سال) اوزان ۶۱- ، ۶۸- ، ۶۸+ رده سنی بزرگسالان (۱۸ الی ۲۴ سال) اوزان ۶۰- ، ۶۷- ، ۷۵- ، ۷۵+

تهران سربلند/ سردبیر: فرشید شیرکوند/ کاراته رزمی جودو تکواندو بوکس کونگ فو ووشو پرورش اندام

دیدگاهتان را بنویسید