مطالب و ویدیوها صرفا نظرات مصاحبه شوندگان می باشد و تهران سربلند مسئولیتی برعهده ندارد.

لیگ برتر تکواندو / عنوان برترین مربی به حسن فلاحی راد رسید

صفحه اصلی > تکواندو : لیگ برتر تکواندو / عنوان برترین مربی به حسن فلاحی راد رسید
لیگ برتر تکواندو

لیگ برتر تکواندو / عنوان برترین مربی به حسن فلاحی راد رسید

تهران سربلند – در این دوره از رقابت ها تیم های دانشگاه آزاد اسلامی، یزدان، نفت مناطق مرکزی باشگاه زاگرس جنوبی، شهرداری ورامین، باشگاه فرهنگی ورزشی مس سونگون ورزقان، باشگاه دمنده، شرکت پالایش نفت آبادان، پاس، فرمانیه، سولدوز آذربایجان غربی، لوازم خانگی کن و باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان به مصاف یکدیگر می روند.

مس سونگون ورزقان که به دلیل حضور ملی پوشان خود در مسابقات قهرمانی جهان دیدارهای هفته سوم و چهارم خود را برگزار نکرده بود، امروز سه بار به میدان رفت که حاصل آن دو پیروزی و یک شکست بود. این تیم ابتدا در یک بازی نزدیک نفت مناطق مرکزی – زاگرس جنوبی را 5 بر3 شکست داد و سپس با همین نتیجه از سد مس کرمان گذشت، ولی در آخرین بازی و در پیکار با پالایش نفت آبادن غافلگیر شد و سه امتیاز مهم را از دست داد.

در پایان بازیهای هفته پنجم، شهرداری ورامین با 15 امتیاز و تفاضل برد انفرادی 26 جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. پالایش نفت آبادان با پیروزی شیرین برابر مس سونگون جمع امتیازات خود را به عدد 15 رساند و با  تفاضل 18 به مکان دوم صعود کرد و مس کرمان با 12 امتیاز و تفاضل 26 در مکان سوم ایستاد. مس سونگون ورزقان  هم با 12 امتیاز و تفاضل 16 و  دانشگاه آزاد هم با 12 امتیاز و تفاضل 14 مکانهای  چهارم پنجم را به خود اختصاص دادند.

بهترین های هفته به  شرح ذیل است:

برترین مربی: حسن فلاحی راد (مس سونگون ورزقان)
ّبرترین بازیکن: امیررضا مددی (مس سونگون ورزقان)
برترین سرپرست: حسن میر (شهرداری ورامین)
برترین داوران: محمد دولتی (سمنان)، امیر موسایی زاده (تهران)، علی بای سرخی (مازندران) و اسفندیار اسدی (زنجان)

 

 

انتهای پیام/

تهران سربلند/ سردبیر: فرشید شیرکوند/ کاراته رزمی جودو تکواندو بوکس کونگ فو ووشو پرورش اندام

دیدگاهتان را بنویسید