مطالب و ویدیوها صرفا نظرات مصاحبه شوندگان می باشد و تهران سربلند مسئولیتی برعهده ندارد.

13 تکواندوکار ایران راهی رقابت های آزاد ترکیه شدند

صفحه اصلی > تکواندو : 13 تکواندوکار ایران راهی رقابت های آزاد ترکیه شدند
13 تکواندوکار ایران راهی رقابت های آزاد ترکیه شدند

13 تکواندوکار ایران راهی رقابت های آزاد ترکیه شدند

تیم ملی تکواندو کشورمان برای حضور در رقابت های آزاد ترکیه بامداد امروز شنبه تهران با به مقصد آنکارا ترک کرد.

تهران سربلند _  رقابت های آزاد ترکیه (G2) طی روزهای 16 و 18 تیرماه در سالن ورزشی «طاها آکگول» شهر «آنکارا» با حضور 439 تکواندوکار در رده بزرگسالان برگزار خواهد شد.

به همین منظور تیم ملی تکواندو کشورمان با 13 تکواندوکار بامداد امروز چهارشنبه 14 تیرماه راهی کشور ترکیه شد. طبق برنامه اعلام شده مسابقات بانوان در همه اوزان روز شنبه 17 تیرماه برگزار می شود و مبارزات بخش مردان هم یکشنبه 18 تیرماه انجام خواهد شد.

در گروه بانوان یلدا ولی نژاد (67- کیلوگرم)، ملیکا میرحسینی (73- کیلوگرم) در ترکیب تیم ملی بانوان به این مسابقات اعزام می شود و و زینب اسماعیلی (67- کیلوگرم) به تیم ایران می پیوندد. مهروز ساعی نیز به عنوان مربی تیم ملی در این مسابقات همراهی می کند.

مهدی حاجی موسایی (وزن 54- کیلوگرم)، ابوالفضل زندی (وزن 58- کیلوگرم)، متین رضایی (وزن 63- کیلوگرم)، محمدمهدی عمادی (وزن 68- کیلوگرم)، عرفان بزرگی (وزن 68- کیلوگرم)، میرهاشم حسینی (74- کیلوگرم)، امیرمحمد بخشی (وزن 80- کیلوگرم)، مهران برخورداری (وزن 80- کیلوگرم)، آرین سلیمی (وزن 87- کیلوگرم) و ابوالفضل عباسی (87+ کیلوگرم) در ترکیب تیم ملی آقایان با هدایت بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مجید افلاکی به عنوان مربی در این مسابقات شرکت می کنند.

مهدی طاهرخانی رئیس هیات تکواندو استان قزوین نیز سرپرست تیم ملی در این مسابقات است.

 

انتهای پیام/

تهران سربلند/کاراته، رزمی، بوکس، تکواندو، کونگ فو، پرورش اندام

دیدگاهتان را بنویسید